Service ssangYong

Service SsangYong

Prelungiti viata automobilului dvs. SsangYong, alegeti din oferta noastra de peste 1.200 coduri piese originale SsangYong Motor in stoc permanent si manopera de calitate la preturi speciale.

Contactati-ne telefonic, via e-mail sau folosind formularul CERERE COTATIE PRET de mai jos.

Valentin Patrut
Reparatii Mecanica SsangYong
Tel. 0723.266.961
Email: patrut.valentin@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Reparatii Tinichigerie Vopsitorie SsangYong
Tel. 0727.022.290
Email: cristian.lazarovici@kingauto.ro
Claudiu Neagu
Piese de Schimb si Accesorii SsangYong
Tel. 0733.105.500 interior 123
Email: claudiu.neagu@kingauto.ro
Anghel Ivanus
Piese de Schimb si Accesorii SsangYong
Tel. 0725.215.955
Email: anghel.ivanus@kingauto.ro
Parvu Florin
Diagnoza Electronica SsangYong
Tel. 0733.105.502
Email: florin.pirvu@kingauto.ro
Radu Iulian
Programari ITP
Tel. 0723.396.884
Email: iulian.radu@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Consultanta Reparatii/Daune RCA si CASCO
Tel. 0727.022.290
Email: daune@kingauto.ro
Dragos Vartic
Manager Achizitii/Vanzari Parc Auto Rulate
Tel. 0725.218.644
Email: dragos.vartic@kingauto.ro

Cerere Cotatie Pret