Daewoo

Service Daewoo

Hyundai dispune de o echipa dedicata de specialisti flote, care intelege necesitatile managerilor de parc auto si este dispusa sa vina in ajutorul solicitantului.

Contactati-ne telefonic sau via e-mail de mai jos.

Valentin Patrut
Reparatii Mecanica Daewoo
Tel. 0723.266.961
Email: patrut.valentin@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Reparatii Tinichigerie Vopsitorie Daewoo
Tel. 0727.022.290
Email: cristian.lazarovici@kingauto.ro
Claudiu Neagu
Piese de Schimb si Accesorii Daewoo
Tel. 0733.105.500 interior 123
Email: claudiu.neagu@kingauto.ro
Anghel Ivanus
Piese de Schimb si Accesorii Daewoo
Tel. 0725.215.955
Email: anghel.ivanus@kingauto.ro
Parvu Florin
Diagnoza Electronica Daewoo
Tel. 0733.105.502
Email: florin.pirvu@kingauto.ro
Radu Iulian
Programari ITP
Tel. 0723.396.884
Email: iulian.radu@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Consultanta Reparatii/Daune RCA si CASCO
Tel. 0727.022.290
Email: daune@kingauto.ro
Dragos Vartic
Manager Achizitii/Vanzari Parc Auto Rulate
Tel. 0725.218.644
Email: dragos.vartic@kingauto.ro

Cerere Cotatie Pret