Service Auto Chevrolet

Service Specializat Chevrolet

Daca autoturismul dvs. are nevoie de intretinere sau de orice alt tip de reparatie, de la o simpla bara indoita pana la reparatia motorului, va asiguram ca in service-ul nostru veti avea parte de cele mai bune servicii. Toate interventiile asupra autoturismului sunt efectuate folosind piese originale, de catre tehnicieni instruiti conform standardelor GM Chevrolet. Veti beneficia de preturi competitive, programari in functie de timpul dvs. disponibil si garantie pentru piesele schimbate si manopera. Executam toate tipurile de operatiuni (mecanice, electrice, tinichigerie, vopsitorie, ITP), de la cele mai importante, cum ar fi reparatii ale motorului, pana la cele mai mici, de ex. completare freon sau inlocuirea anvelopelor. King Euroservice Bucuresti-Sud detine standardizare ISO 9001 si ISO 14001.

Contactati-ne telefonic, via e-mail sau folosind formularul de contact de mai jos.

Valentin Patrut
Reparatii Mecanica Chevrolet
Tel. 0723.266.961
Email: patrut.valentin@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Reparatii Tinichigerie Vopsitorie Chevrolet
Tel. 0727.022.290
Email: cristian.lazarovici@kingauto.ro
Claudiu Neagu
Piese de Schimb si Accesorii Chevrolet
Tel. 0733.105.500 interior 123
Email: claudiu.neagu@kingauto.ro
Anghel Ivanus
Piese de Schimb si Accesorii Chevrolet
Tel. 0725.215.955
Email: anghel.ivanus@kingauto.ro
Parvu Florin
Diagnoza Electronica Chevrolet
Tel. 0733.105.502
Email: florin.pirvu@kingauto.ro
Radu Iulian
Programari ITP
Tel. 0723.396.884
Email: iulian.radu@kingauto.ro
Cristian Lazarovici
Consultanta Reparatii/Daune RCA si CASCO
Tel. 0727.022.290
Email: daune@kingauto.ro
Dragos Vartic
Manager Achizitii/Vanzari Parc Auto Rulate
Tel. 0725.218.644
Email: dragos.vartic@kingauto.ro

Cerere Cotatie Pret